Choď na obsah Choď na menu

Diskusia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Jaroslav c. - pretekovy plan 2021

Este raz k tym koeficientom-Preco to vlastne lietame.Ved ziadna organizacia to nema v zavodnom plane.Prekoho to je vlastne prospesne.Asipre tych 5 chovatelov v oblasti co som uz spomenul sa musime prisposobit my ostatni.A ze sa zapaja malo chovatelov do tejto diskusie je asi tym ze 70 percent z nas chovatelov su dochodcovia,podaktori nemaju pocitac alebo internet,alebo s nim nevedia narabat.Pri pive alebo pri stretnutiach s chovatelmi sa casto dozvedame kolko chovatelov v nasej oblasti je nespokojnych so skladbou zavodov alebo aj samotnym vypustanim.Ved si z nasej oblasti robia srandu uz viacere oblasti

Zdeněk Adamík - Re: pretekovy plan 2021

Tady někdo lže. Jen jsem otevřel PP dvou organizací, kde mám známé a vidím OZ SPIŠ a OZ Spišská Nová Ves - závody na koeficienty. Dál netřeba hledat, ale vy můžete. Jo a u piva to jde všem mnohem líp a všechno vědí hned. Kvalita tohoto "vědění" je však blízká nule! Nevím proč by si z vaší oblasti někdo dělal srandu, když máte špičkové reprezentanty na CV, Olympiádách i Evropských výstavách. Pokud si někdo dělá srandu z Vás,to je možné, tak to ale, prosím, neaplikujte na celé OZ.

Chaos - Re: Re: pretekovy plan 2021

Pán Adamík rád by som vedel koľko máte bez bodových závodov u vás, keď tak strašne obhajujete to naše slávne vedenie, ktoré ruší schôdze a robí si čo chce aj keď ostatní sú proti.

Re Chaos - Zachrana

Ešte sa da ničo dojednať pri odovzdavani penazi tie 5 ZO čo chcu zmenu.

Re Chaos - Zachrana

Ešte sa da ničo dojednať pri odovzdavani penazi tie 5 ZO čo chcu zmenu.

Re. Mo. - CHaos

To nam tu zas bude riadit oblast p. Adamik a zopar kockovanov. Chovatelia zobudte sa este je cas.

Michal C. - Re: Re: Informovanie členov.

Nerozumiem oznamu na našej stránke druhá veta CZ, DT,SDT zrušená, ako to je myslené.Prosím o vysvetlenie ak je to možné v našej organizácii.

RASTO - Re: Re: Re: Informovanie členov.

Omluvam sa to bol preklep ostalo mi tam zrušená z predchádzajúceho clanku

Ĺ.Zaťko - Chaos

Neviem to inak nazvať.Hodinu a pol
pred schôdzou ju zrušiť to sa dá
prirovnať len k našej vláde.

Niektory - Re: Chaos

Niektory vedeli o tom uz piatok ževraj.J.P.

Jozef - Zrušemie schôdze + neodletený závod Weimar

Môže mi niekto vysvetlit dôvod zrušenia dnešnej schôdze, alebo si niekto uvedomil, že 5 ZO je viac ako 2 ZO a budu bodove závody namiesto koeficientových, tomu neverím, ale možno motyka vystrelí.
Skôr by ma zaujmalo kedy budu ZO vratené peniaze za neodletený závod weimar z roku 2020?

Viliam Cimbák - Začiatok sezóny

Môže mi niekto povedať, závodná sezóna začne podľa PP aj napriek takémuto skutočne bláznivému počasiu? Veď nácvik je za 10 dní a tento týždeň sa už holuby pomaly nedajú pustiť na prelet okolo holubníka, a nieto vyviesť na krátky nácvik.

Počasie - Re: Začiatok sezóny

To je fakt dobrá otázka ,ale to sa asi dnes nedá predpovedať.

Zdeněk Adamík - Re: Re: Začiatok sezóny

Dr, + 1°C, oblačno, klidno. Předpověď u nás: déšť s občasným sněžením. Se sezonou nemá cenu spěchat: na stromech ani lísteček zelený, vlaštovky také nikde.
V Jeseníkách přes noc připadlo 40 cm sněhu za dva dny téměř 1 metr sněhu navíc.

Alojz Blaško - Pretekový plán 2021

V minulosti sa naozaj lietalo len na body a keď niekto dával holuba na výstavu, musel mu chovateľ vypočítať koeficient a výcvikár mu ho musel potvrdiť. Dnes taký problém nie je, veď okrem bodov je pri každom holubovi aj koeficient a to v každom preteku. Vtedy sme bojovali o to, Myslím tí "drobnochovatelia", aby bol nácvik aj v strede pretekov na odľahčenie tak holubov ako aj chovateľa, a zároveň precvičenie aj tých holubov, ktorí ešte v koši neboli. Myslím si, že budúcnosť je naozaj v koeficientoch, je to spravodlivejšie ako za tento pretek 40 bodov, za iný 60 či 160. A aj tie terajšie v pretekovom pláne 2021 chápem, pokiaľ boli myslené ako odľahčenie holubov či chovateľov, len neviem prečo ten "odľahčovák" nie je v každej kategórií, ale len v KT. Ak sú iniciátori féroví voči ostatným členom, mali by buď PP v tomto zmysle upraviť, alebo pozmeniť tak ako žiada väčšina chovateľov. A nebolo by ani krikľúňov, ani špekulantov. Ďakujem.

Pavel Novák - Výbor OZ

Nakoľko sa blíži termín zasadnutia výboru chcem požiadať tajomníka alebo aj predsedu OZ aby nám podal vysvetlenie kto je 9 členom výboru, nakoľko Ing.Brzý odstúpil ešte v r.2019.Výbor musí byť 5-7-9 členný. Podľa uznesenia z r.2018 kedy odišli p.Belobrad a p.Remšík a boli nahradený p.Poliakom a P.Palčekom, tak vo výbore je momentálne 8 členov. Ak som niekde niečo prehliadol, tak sa ospravedlňujem. Ak je to tak že výbor má iba 8 členov bolo treba urobiť doplnenie na 9.
Výbor OZ: Briestenský,Švarc,Luhový,Cvaško,Poliak,Palček,Michálek a Mikulčík. Ak sa mýlim tak ešte raz sa ospravedlňujem.

Peter Sedlák Sverepec - pretekový plan 2021

Pán Jozef Luhový, nikto nešpiní vašu ZO Púchov, vyzýval som len kompetentné osoby, aby sa vyjadrili.
Veď členovia výboru sú aj z organizácie Puchov,alebo mate pocit,že,nie??? Ak som Vás urazil tak sa Vám ospravedlňujem.
Neviem ci som zrovna kriklúň, len vyjadrujem svoj názor na diskusiu. Áno máte pravdu, predložili ste p.p. na rok 2021
ale vy ste ani nikoho nevyzvali z ostatných organizácii, aby si niečo pripravili.
Pozrite sa ešte raz kedy ste to zverejnili a kedy tam písali organizácie, ze chceme mat tie koeficientové závody bodované. Treba si to najskôr pozrieť a potom konať.
A, aby som sa vyjadril ku tej pandemickej situácie okolo COVID - 19 na ktorú sa stále vyhovárajú členovia výboru, deti v školách sa vyučujú online už 6 mesiacov aj vláda SR rokuje online tak poprosím vás nevyhovárajte sa už na to, ved nikto nežiada zmenu pretekov, iba,aby boli bodované koeficientové závody. Prosím vás ešte raz 5 organizácii sa k tomu vyjadrilo a nikto to neakceptuje. Nehádajme sa tu stačí poslať dodatok na slovenský zvaz o zmene koeficientu na bodovanie. Ak sa vám to nepáči co žiadame tak platí to co som vám napísal v predchádzajúcom príspevku. Nechceme predsa prichádzať o slabších chovateľov, bez nich nebudú kluby, snáď nechcete lietať sami. Neurážam nikoho,pretože lietame spolu.
PS: stále sa tu nevyjadrujú členovia komisie. Maju nejaký hendikep?

Ĺ.Zaťko - Pretekový plán 2021

Jožko bola to vaša ZO,ktorá navrhla p.p a bol to váš chovateĺ,ktorý je aj členom oblastného výboru.Rozposlal emailom plán v čase najväčších úmrtí a zákazov.Podĺa viacerých to bola hotová vec,ktorá sa mala odoslať na zväz.Našťastie sa ozval P.Novák.Chcem sa obrátiť na predsedov ZO,aby sa so súhlasom svojich chovaťeĺov vyjadrili ku koef.pretekom.Nech rozhodnú chovatelia a nie výbor,v ktorom je viac členov z jednej ZO a z niektorej ani jeden.Ešte za tých kriklúňov chcem aby zvíťazil zdravý rozum.

Luhový Jozef-Predseda ZO Púchov - Pretekový plán 2021

Chcem dôrazne poprosiť účastníkov tejto diskusie aby nešpinili na našu ZO Púchov a jej členov,ako prvá ZO Púchov a ZO Zemiansky Kvašov sme predložili svoj návrh na Pretekový plán 2021,kritici z ostatných ZO si nedali ani tú námahu aby pohli prstom a vypracovali svoje návrhy pretekových plánov,žiaľ pandemicka situácia okolo COVID-19 neumožnila sa stretnúť na Konferencií OZ P.Bystrica tak náš Pretekový plán nemal kto schváliť a naučili sme sa stým žiť na rozdiel od krikľúňov ktorý sa nevedia stotožniť s výsledkom oficialneho rozhodnutia zástupcov všetkých ZO na riadnej Konferencií v roku 2020.

Marián Švarc - Oznam ZO Zem. Kvášov

Oznamujem členom ZO Zem. Kvášov, aby si uhradili poplatky za preteky 2021 u pána Kukučku v budove Husquarna do 16.4.2021 (piatok) a taktiež priniesli potvrdené veterinárne preukazy.


Denný horoskop


Horoskop od Moneo.sk

Meniny

Meniny na web

Počasie


PortrétArchív

Kalendár
<< jún >>
<< 2021 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Štatistiky

Online: 6
Celkom: 518884
Mesiac: 13632
Deň: 457