Choď na obsah Choď na menu

Diskusia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Marián Švarc - Napájanie

Dobrý večer v aute opäť chýbajú napájadlá ZO, ktorá si ich požičala,nech ich na najbližšom košovani vráti naspäť do auta, ďakujem.

Peter Šaradin - OZ

Dobrý deň ešte podotknem že máme v OZ výbore pár jednotlivcov ktorý sa snažia a
za čo im ďakujem.
A ostatný nerobia nič.

Novák - Re: OZ

Peter ako vidím nikto nereaguje, tak pridám nejaký koment. Je to už viacej ako 20 rokov to presne neviem ale pamätám si že keď sme v r.2000 organizovali CV v Púchove, tak som vtedy dokupoval zo zisku koše do auta. Bol som vtedy osobne ich objednať v Nitre a aj som ich doviezol. Môžem povedať že sme sa vtedy postarali aby sme mali novú kabínu, ktorej výrobu nám zabezpečil M. Richtárik na jeho firme čo nás vyšlo lacnejšie. Pre tých ktorí si to pamätajú sme sa skladali po 1000 Sk a išli sme do Bytče okopírovať systém kabíny aj otváranie zo žilinského auta.No to bol predseda myslím M.Zacko alebo J.Belobrad už neviem presne.
Pointa je v tom že nás to vtedy bavilo a boli sme vo výbore dobrá partia, čo sa snažila niečo pre členov aj robiť. Však len zorganizovať CV v Púchove bola ukážka že sme držali spolu a nežrali sa medzi sebou.
Letový plán sme niekedy tiež ťažko skladali. Lietali u nás chov. z Dubnice dokonca aj Kameničanci ale vždy sme sa vedeli
dohodnúť aby boli všetci spokojní, kto si nato pamätá tak mi dá za pravdu.
No a čo sa týka dnešného výboru, len toľko že ak to zabalí M.Luhový, tak neviem kto to bude organizovať.Predseda pravdu povediac ani nejestvuje a práve na tom to všetko stojí.
Navrhujem aby sa pripravil plán financovanie novej kabíny už v tomto roku aby sme v r.2022 prepravovali naše holuby ako živé zvieratá a nie ako zdochliny na bitúnok. Hoci aj tie majú dnes zabezpečené dôstojnejšie podmienky.
To čo stvárame s našimi holubami, hlavne cez letné horúce počasie, tak to je fakt trestuhodné. Za starých čias keď sme mali starú Aviu, tak sme dokázali aj napájať, teraz sa to už nedá.
Poskladajme sa po 100-150 € a zbytok zobrať bezúročnú pôžičku od SZ.
LETU ZDAR

Novak - Štart v J. Hradci

Nato video sa nedá pozerať, katastrofa 10 minút holuby výletuju, to je hrozne.

Peter Šaradin - Re: Štart v J. Hradci

Dobrý večer,
pri rýchlosti preteku "1700 m/min" pretek trval cca 7 minút a vypustenie holubov trvalo viac ako 12 minút. Myslím si, že tento závod nebol absolútne regulérny a bol by som skôr za vyradenie z pretekového plánu. Ja by som veľmi rád videl aj zverejnenú správu štartéra. Ale mali by sme sa zamyslieť prečo štart takto dopadol ????
Na zlom vypustení má určitú chybu aj prepravca, pretože vrchnú časť nadstavby vodič pri jazde poškodil a prehol. V OZ je poverená osoba "autoreferent", ten by sa mal pred sezónou, ale aj počas sezóny o nadstavbu starať, odskúšať a zabrániť aby k takýmto veľkým chybám nedochádzalo alebo upovedomiť výbor OZ o problémoch .
Ak by výboru OZ záležalo na tom, prečo sa to stalo tak zistia, že nadstavba je poškodená a treba opraviť vypúšťací mechanizmus. Nadstavba je stará a končí jej životnosť. Výbor OZ mal už dávno riešiť mierne navýšenie poplatkov za holuba, pokiaľ sme ešte „silná „organizácia a môžeme sa poskladať. Ak by sme mali vyšší zisk v pokladni, mohli by sme si od zväzu zapožičať menšiu pôžičku. Preto by každá ZO mala byť pripravená na konferenciu, tak by sa veľa problémov vyriešilo a a nedohadovali, neosočovali by sme sa cez našu stránku holubari.sk
S pozdravom Šaradin


S Zigo - Zmena zavodov

Vilo Cimbak nemá žiadne poverenie ani kompetencie ZO Kvašov aby volal panu Luhovemu na zmenu preťeku.

Michal C. - Rozdelenie košov 2021.

Bolo by dobré, keby si ZO CHPH skontrolovali, ktoré koše komu patria vo vozíku, lebo vodič auta má zlý plán. Koše ktoré boli pridelené ZO CHPH SVEREPEC boli plne naložené inými organizáciami. Ďakujem.

Ĺ.Zaťko - Mier

Nechcel som sa už vyjadrovať k pretekovému plánu ale keď som už oblbol oblasť tak sa chcem ospravedlniť hlavne Vam dôchodcom,ktorí nemáte toĺko možností zavážať holuby.Zmeniť Jihlavy na Kladná je ako hodiť neplavca do vody a plávaj.
ps.chovajme viac holubov nech dolietame sezónu!!!

Michal C. - Re: Mier

Ľubo to si perfektne napísal, ale vieš máme aj takých v úvodzovke priateľov holubárov.

Jaroslav - Re: Mier

Ale veď tie Kladná sa letia až o mesiac,vtedy už holuby musia byť rozletené a vyvážať netreba.Je skorej škoda,že tam nemáme ten Aš čo bol v prvom návrhu.Ked sme boli mladý tak sme ich lietali samizda 6.Terazky sa bojíme leteť jednu

Luhovy Miroslav - Harmonogram zberu

Nedopatrením je vložený na stránku zlý harmonogram zberu.Odchody auta sú Slopna 17.00 Beluša 17.30 Púchov 18.00 Breznica 18.30 ZK 19.00 Slavoj 19.30 Sverepec 20.00.Platia tieto časy, informujte sa medzi sebou.Opraveny harmonogram bude zverejnený dnes večer.

Alojz Blaško - Pretky-klamstvo

Chlapče musíš byť analfabet, vedˇsi pozri akékoľvek výsledky a vidíš, že pri každom holubovi, v každom preteku je aj koeficient. Uvedom si, že keby sa navrhované preteky len na koeficienty povedzme bojkotovali, to je jedno koľkými chovateľmi, tak by tie koeficienty stáli za hovno/ prepáč mi za výraz/, ale takto je dopriaté všetkým chovateľom a hlavne je upokojená "rozbúrená hladina" v samom začiatku sezóny.Prepáč.

Analfabet 2 - Re: Pretky-klamstvo

Za to nemôžete ,že neviete ako sa označuje v pláne závod na koeficient

Alojz Blaško - Re: Re: Pretky-klamstvo

Dobre, ospravedlňujem sa za ten hanlivý výrok a nechám sa poučiť aký je rozdiel medzi pretekom len s koeficientom a tými bodovanými, okrem toho, že nie je bodovaný. A aký úžitok z neho plynie? Ako hovorí pán Adamík, nehádajme sa, veď už zvíťazil zdravý rozum, pretekový plán je opravený a dajme sa do riešenia iných závažných problémov, ako je napríklad ten čo má Zemiansky Kvášov. Bojím sa, že súčasné riešenie nebude dotiahnuté do konca a na konci sezóny zažijú chlapci prepadák.

Zdeněk Adamík - Mír

Chlapi nehádejte se. Respektujme, že každý má nárok na svůj názor, ať je z různých úhlů pohledu "takový či makový". Snad jen se nesnažme někoho zmanipulovat tvrzeními, že mluvíme za jiné a je jich tolik a tolik, i když obvykle jejich stanoviska a počty neznáme, protože neproběhl žádný relevantní průzkum /anketa apod./
A hlavně zdraví!

peter sedlak - preteky - klamstvo

Dobrý večer pán sralo, trvalo vám 2 týždne kým ste nabrali odvahu písať.Vy ani neviete odpovedať na moj posledný príspevok. S toho uvažujem, že ste naozaj zaostalý. K tým koef.závodom, písali sme,že máme najviac koef.závodov na Slovensku.A, keď ste našli kolko organizácii ich lieta tak vás poprosím vypísať kolko ich nelieta.
Takto to budete vypisovať aj pol roka. Som šťastný, že naše priezviska sa vám v ryli do pamati až tak, že máte stoho nočnú moru.Byť vami radšej sa nikdy nepredstavím, pretože takú hanbu by som nikdy nechcel zažiť.
PS:u vás platí porekadlo : starého koňa novým veciam nenaučíš.

Ĺ.Zaťko - Preteky-klamstvo

Doma pod perinou si najmudrejší a odvážny na verejnosti si sraĺo.Naše priezviská poznáš ale svoje si zabudol.Tie koeficienty ti dúfam pán Blaško vysvetlil dostatočne.Ja len dodám že som sa chcel zúčastniť preteku Jihlava,ale 2 ZO sme nedali spolu 5 chovateĺov,taký záujem je o tie bezbodové preteky!Neviem v ktorom príspevku som klamal.Napísal som že sme jediný čo bodujeme DT 20/7 za to sa ospavedlňujem lebo sme 2 OZ na Slovensku.Dúfam že som oblbol aj teba a na budúce sa predstavíš.

Preteky - Klamstvo

Bolo tu písané,že sme jediný kto má koeficenty na Slovensku a zmenili zme to.Teraz pozrem a hned Martin,Trenčin,žilina.Hamba klamarom.Teraz mame plan pre pár ĺudi.Zaťko a Sedlak oblbly ste oblaať.

Michal - Nácvik

Prečo sa včera neletelo?Veď mohli sme leťeť . Už sa presúva ako to pasuje.

Zdeněk Adamík - Zahájení závodní sezony-veterinární podmínky v ČR

Na www stránkách ČMSsvazu je zveřejněna a podrobně probrána informace ohledně ptačí chřipky a je třeba se s tím seznámit. Omezení se vztahují pouze na ochranná pásma a pásma dozoru. Podrobná mapka určuje odkud se start závodu nemůže uskutečnit, což je třeba před každým závodem zkontrolovat. Ochranným pásmem nelze ani projíždět.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »


Denný horoskop


Horoskop od Moneo.sk

Meniny

Meniny na web

Počasie


PortrétArchív

Kalendár
<< jún >>
<< 2021 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Štatistiky

Online: 7
Celkom: 518909
Mesiac: 13636
Deň: 456