Choď na obsah Choď na menu

Diskusia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Jarda - Handicap

Kluci já byt Vámi tak nelétám na koeficienty já bych Púchovčanom dal handicap jako u koní například -150 bodů na začátek sezony a nemusíte létat koficientové závody a ušetříte naftu.

Michal - Návrh PP 2021 mladé holuby.

Priatelia z Púchova, to nemyslíte vážne, že aj mladé budú lietať na koeficient ?

Ĺ.Zaťko - Pretekový plán 2021

Prijaté opatrenia boli zverejnené v obežníku SZCHPH o pret. plánoch z r.2020 tam neni ani slovo práve naopak vyzývajú všetkých členov aby sa podielali na príprave pretekovej sezony 2021 dostupnými prostridkami.

Jozef Poliak - Pretekový plán 2021

ZO Beluša súhlasi s návrhom pretekového plánu 2021 s jednou úpravou, aby koeficientové preteky boli zmenené za bodové, a to 30/7 - 40/3/2, okrem preteku zo dňa 6.5.2021 /štvrtok/, ktorý by bol koeficientový ak prejde návrh väčšinovým hlasovaním členov OZ. Členovia výboru OZ za Belušu J.Poliak a M.Palček sú za bodové preteky. Nech sa ostatní členovia OZ vyjadria k navrhu na diskusii. Pekný večer.

P.Novák - Re: Pretekový plán 2021

ZO Pov.Bystrica-Sverepec tiež súhlasí s pretekovým plánom a aby sa všetky koef.preteky (letia sa v nedeľu) bodovali 30/7-40/3/2, okrem preteku dňa 6.5.2021(štvrtok)za podmienok hlasovania v OZ. Tiež navrhujeme aby dňa 27.6.2021 bol pretek Louny a nie Aš.Zároveň podávame návrh na zmenu bodovania u dlhých tratí z 20/7 na 20/5.

J.Michálek - Pretekový plán 2021

ZO Slopná súhlasí s návrhom ZO Beluša v celom rozsahu.

S Zigo - Otazka

Vedel by niekto vysvetliť ked sa zavod leti v nedelu prečo nemože byť aj bodovy hlavne prvy.

Ĺ.Zaťko - Pretekový plán 2021

Moje prispevky neboli o peniazoch ani o pretekoch v tyždni ale o bodovaní. Pretekový plán je prvá vec ktorú ma vedieť každý chovateĺ ale u nás sa ho asi nedočkáme.Letieť 2.5(nedela)pretek na koefic.nerozumiem prečo?

Stanislav Mahút - Iný pohľad

Bodované preteky v týždni by boli zase nevýhodou pre tých čo nemôžu nasádzať pre pracovné povinnosti,je to vec pohľadu.Nie že by som nebol za bodované závody,to nie,ale zoberte do úvahy aj tieto skutočnosti a mne osobne bohato stačia iba tie výkendové,lebo celý týždeň,prípadne dva až tri, mať napchatý iba holubami a nič iné?Robím to pre potešenie nie pre otročinu.

P. Novak - Re: Iný pohľad

Stano, tie koeficientove preteky sú naplánované na nedeľu, ako dvojzavody s DT.

Michal - Re: Re: Informovanie členov.

Prečo sa na našu stránku nepredloží návrh Pretekový plán roku 2021, aby sa mohol člen na to pozrieť a vyjadriť sa k tomu, tak ako sa už niektorí vyjadrili a myslím si, že vyjadrenie bolo správne.Každý závod by mal byť bodovaný to je môj názor.

S Zigo - Koeficientove zavody

Bude spravodlive odeliť pladbu koeficientovych zavodov od bodovych. Ti čo lietaju len bodove zav. doplacaju na tu menšinu koeficientovich

Michal C. - Re: Koeficientove zavody

A čo tak keby tý čo majú najdlhšie kilometre platili aj najvyše?Nech je to spravedlivé.

Michal - Re: Re: Koeficientove zavody

Kto používa moje iniciálky,a píše v mojom mene.

Pavel Novák - Obéznik 1/2021

Mame času ešte dosť. Dávam do pozornosti spomenutý obéznik hlavne bod VI/b aby sa k dianiu v OZ mohli vyjadriť už v predstihu členovia všetkých ZO. No ako vidím ze ten pretekovy Plán pán moc chovateľov ani nezaujíma, takže asi sa viacej už nebudem vyjadrovať až si nenarobim zbytočne nepriateľov.

Ĺ.Zaťko - Krátke trate

Koeficientove preteky sa začali lietať hlavne v pracovnych dňoch čo bolo logicke.Nemal každý tu možnosť zostať doma 2 dni(nasadzanie,prilet,otvaranie hodin)a z dôvodu maleho počtu KT.Neviem či sme tak bohata OZ,aby sme vozili holuby na 200 km.treningy v počte(1688-694)Jihlava r.2020.Mrzi ma že nepišu aj iní chovatelia,píše chovateĺ ktorý sa venuje pretekom DT a maratonom Palko ďakujem.

Robert Mahut - kratke trate

Palko mas pravdu sme jedina oblast na svete ktora nelieta kratke trate za body treba s tym nieco urobit

P.Novák - Pretekanie s holubami je v prvom rade súťaženie ako v každom športe

Chcem začať ako je aj nadpis môjho príspevku.Myslím si že náš šport je v prvom rade súťaž a keď súťaziť, tak to musí byť s každým pretekom ktorý holuby absolvujú. Predsa to nemôže byť o koeficientoch-tie získajú vždy v každom preteku.Tak ako napísal aj L.Zaťko že pre mnohých chovateľov je to demotivujúce nasádzať holuby a ako sa povie nehrať o nič. Už sa mi zdá že v oblasti budeme lietať ako v Maratón klube. Máme 7 DT a SDT, čo je takmer polovica z pretek.plánu.A čo chovatelia ktorí sa špecializujú na krátke a stredné trate?
Pozrel som pretekové plány až do roku 2013 a čuduj sa svete vtedy sme odleteli 11 KT a ST a 6 DT bez jedného preteku na koeficient.No v r.2014 už to začalo s koeficientami síce iba s tromi ale stále to bolo 10 KT+ST a 7 DT. Takže v tomto roku to treba zmeniť a holuby dávať na pretek preto aby súťažili. Aj u nás máme členov čo na pretek s koefic. ani nenasádzajú. Nekazme im radosť zo súťazenia a já navrhujem aby všetky H.Brody 2,3,a 4 boli zaradené ako normálne preteky.

Alojz Blaško - Nadpis "Příspěvky"

Uvedený nadpis je v rozpore so zákonom o používaní slovenského jazyka. Čitateľnosť vynikajúca.

Michal C. - SVEREPEC 01301.

Na hlavnej stránke nefiguruje ZO Sverepec 01301 ako by sme ani nepatrili do OZ CHPH Považská Bystrica, či áno?


Denný horoskop


Horoskop od Moneo.sk

Meniny

Meniny na web

Počasie


PortrétArchív

Kalendár
<< marec >>
<< 2021 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Štatistiky

Online: 6
Celkom: 467975
Mesiac: 10191
Deň: 302