Choď na obsah Choď na menu

Diskusia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

P.Novák - Online informácie - zasadnutia

Pripájam sa k výzve A. Blažku aby sa začalo komunikovať aspoň cez diskusné fórum, ktoré máme k dispozícii a začali sme riešiť niektoré veci. V prvom rade navrhujem zverejniť letový plán na rok 2021 ktorý nám bol doručený aby sa k nemu môhli vyjadriť ostatní chovatelia, nakoľko je otázne či nejaká konferencia bude. V našej ZO sa napríklad nestotožňujeme aby sme mali až 5 pretekov len na koeficienty. Pozrel som si asi 15 OZ a najviac som našiel v ich plánoch 3 preteky na koeficienty. U nás máme v návrhu len 8 pretekov na KT a ST u iných som našiel 9 až 11 pretekov. Takže keď pridáme tie dva posledné ktoré sú v pláne H. Brody budeme mať 10 pretekov do súťaže OZ. Tiež by sme nesúhlasili s Ašom 27.6. ale len Louny. Takže je to vecou diskusie a myslím že sa vyjadria aj viacerí členovia. Zároveň chcem opäť dať návrh na zmenu bodovania u DT 500-600 km. Navrhujem aby sa letelo a bodovalo 20/5. Stále si myslím že by to bolo spravodlivejšie ako doteraz 20/7.

P. NOVÁK - Čítanie textov

Ďakujem je to omnoho lepšie.

Rasťo - šablóna

Stránka sa aktualizovala a na čierny podklad už nie je dostupný, tak musím zmeniť šablónu na bielu môžem zmeniť vrchnú listu na buď modrú, tuto hnedú alebo žltú. Budem rád keď mi odpíšete ktorú farbu si želáte.

P.Novák - Čitateľnosť textov je nedokonalá.

Neviem prečo sa zmenila grafika ale texty sú zle čitatelné. Neviem ako Vy ale já mám s tým problém, oči až na monitore a text je nevýrazný - splýva z pozadím. Tak poprosím správcu o nápravu.
No a k tomu tlačivu o ochrane osobných údajov. Zaujímavé že pri špachtlovaní v nose tam to nikto nežiadal a pýtali si všetky údaje ešte aj tel. číslo. Ďakujem ale blbcov z nás už urobili, tak toto asi nemusíme.

Alojz Blaško - Príprava sezóny

Práve som dočítal výzvu prezidenta SZ CHPH na prípravu sezóny v ktorej vyzýva OZ na online zasadnutia. Verím, že sa začne konečne aj táto stránka zapĺňať a členovia OZ sa tak dostanú k čerstvým informáciam z Oblastného výboru. Držím palce.

Peter - Eutanázia chovu 80ks

Dobrý deň

Prosím o radu.
Existuje nejaká forma povedzme humannej eutanázie pre chov cca 80ks holubov?


Dôvod je že nás opustil otecko a chov ostal po ňom a iné riešenie v tomto čase sa neponúka ako možné.
/Covid,zákaz stretávania,darovanie atď/

Mamka ostala sama a nedokáže sa ďalej o chov postarať.

Viem že pre Vás chovateľov je to možno depresívna predstava,my však ďalej živiť ten chov ktorý nám pripomína očká už ďalej nezvládne. (Nemyslím finančne)


Ďakujem za každú radu.

Syn.

Marián - Re: Eutanázia chovu 80ks

Pozdravujem, o ktoreho chovateľa sa jedna.Ďakujem

Alojz Blaško - Vinš

Veselého Silvestra a šťastné vykročenie do Nového roka tou zdravou a úspešnou nohou prajem zo srdca prajem všetkým priateľom a chovateľom poštových holubov.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7


Denný horoskop


Horoskop od Moneo.sk

Meniny

Meniny na web

Počasie


PortrétArchív

Kalendár
<< august >>
<< 2021 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Štatistiky

Online: 9
Celkom: 532532
Mesiac: 10854
Deň: 379