Choď na obsah Choď na menu

Diskusia

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

P.Novák - Re: Pretekový plán rok 2020

Lojzko plán je uverejnený pod položkou ÚVOD a sú tam dva.

Peter Šaradin - pretekový plán

ZO - Slavoj súhlasí, aby preteky odletené cez víkend boli bodované.

Z konferencie dňa 23.02.2020 bol v uznesení schválený pretekový plán.
Nakoľko konferencia a ani voľba výboru neprebehla v tomto roku sme za to, aby pretekový plán ostal po starom.
Prečo sa stále zapodievame zmenou pretekov.
Nie je konferencie aby sme sa nedohadovali rok čo rok.
S pozdravom Šaradin
Jarda - Handicap

Kluci já byt Vámi tak nelétám na koeficienty já bych Púchovčanom dal handicap jako u koní například -150 bodů na začátek sezony a nemusíte létat koficientové závody a ušetříte naftu.

Michal - Návrh PP 2021 mladé holuby.

Priatelia z Púchova, to nemyslíte vážne, že aj mladé budú lietať na koeficient ?

Ĺ.Zaťko - Pretekový plán 2021

Prijaté opatrenia boli zverejnené v obežníku SZCHPH o pret. plánoch z r.2020 tam neni ani slovo práve naopak vyzývajú všetkých členov aby sa podielali na príprave pretekovej sezony 2021 dostupnými prostridkami.

Jozef Poliak - Pretekový plán 2021

ZO Beluša súhlasi s návrhom pretekového plánu 2021 s jednou úpravou, aby koeficientové preteky boli zmenené za bodové, a to 30/7 - 40/3/2, okrem preteku zo dňa 6.5.2021 /štvrtok/, ktorý by bol koeficientový ak prejde návrh väčšinovým hlasovaním členov OZ. Členovia výboru OZ za Belušu J.Poliak a M.Palček sú za bodové preteky. Nech sa ostatní členovia OZ vyjadria k navrhu na diskusii. Pekný večer.

P.Novák - Re: Pretekový plán 2021

ZO Pov.Bystrica-Sverepec tiež súhlasí s pretekovým plánom a aby sa všetky koef.preteky (letia sa v nedeľu) bodovali 30/7-40/3/2, okrem preteku dňa 6.5.2021(štvrtok)za podmienok hlasovania v OZ. Tiež navrhujeme aby dňa 27.6.2021 bol pretek Louny a nie Aš.Zároveň podávame návrh na zmenu bodovania u dlhých tratí z 20/7 na 20/5.

J.Michálek - Pretekový plán 2021

ZO Slopná súhlasí s návrhom ZO Beluša v celom rozsahu.

S Zigo - Otazka

Vedel by niekto vysvetliť ked sa zavod leti v nedelu prečo nemože byť aj bodovy hlavne prvy.

Ĺ.Zaťko - Pretekový plán 2021

Moje prispevky neboli o peniazoch ani o pretekoch v tyždni ale o bodovaní. Pretekový plán je prvá vec ktorú ma vedieť každý chovateĺ ale u nás sa ho asi nedočkáme.Letieť 2.5(nedela)pretek na koefic.nerozumiem prečo?

Stanislav Mahút - Iný pohľad

Bodované preteky v týždni by boli zase nevýhodou pre tých čo nemôžu nasádzať pre pracovné povinnosti,je to vec pohľadu.Nie že by som nebol za bodované závody,to nie,ale zoberte do úvahy aj tieto skutočnosti a mne osobne bohato stačia iba tie výkendové,lebo celý týždeň,prípadne dva až tri, mať napchatý iba holubami a nič iné?Robím to pre potešenie nie pre otročinu.

P. Novak - Re: Iný pohľad

Stano, tie koeficientove preteky sú naplánované na nedeľu, ako dvojzavody s DT.

Michal - Re: Re: Informovanie členov.

Prečo sa na našu stránku nepredloží návrh Pretekový plán roku 2021, aby sa mohol člen na to pozrieť a vyjadriť sa k tomu, tak ako sa už niektorí vyjadrili a myslím si, že vyjadrenie bolo správne.Každý závod by mal byť bodovaný to je môj názor.

S Zigo - Koeficientove zavody

Bude spravodlive odeliť pladbu koeficientovych zavodov od bodovych. Ti čo lietaju len bodove zav. doplacaju na tu menšinu koeficientovich

Michal C. - Re: Koeficientove zavody

A čo tak keby tý čo majú najdlhšie kilometre platili aj najvyše?Nech je to spravedlivé.

Michal - Re: Re: Koeficientove zavody

Kto používa moje iniciálky,a píše v mojom mene.

Pavel Novák - Obéznik 1/2021

Mame času ešte dosť. Dávam do pozornosti spomenutý obéznik hlavne bod VI/b aby sa k dianiu v OZ mohli vyjadriť už v predstihu členovia všetkých ZO. No ako vidím ze ten pretekovy Plán pán moc chovateľov ani nezaujíma, takže asi sa viacej už nebudem vyjadrovať až si nenarobim zbytočne nepriateľov.

Ĺ.Zaťko - Krátke trate

Koeficientove preteky sa začali lietať hlavne v pracovnych dňoch čo bolo logicke.Nemal každý tu možnosť zostať doma 2 dni(nasadzanie,prilet,otvaranie hodin)a z dôvodu maleho počtu KT.Neviem či sme tak bohata OZ,aby sme vozili holuby na 200 km.treningy v počte(1688-694)Jihlava r.2020.Mrzi ma že nepišu aj iní chovatelia,píše chovateĺ ktorý sa venuje pretekom DT a maratonom Palko ďakujem.

Robert Mahut - kratke trate

Palko mas pravdu sme jedina oblast na svete ktora nelieta kratke trate za body treba s tym nieco urobit

P.Novák - Pretekanie s holubami je v prvom rade súťaženie ako v každom športe

Chcem začať ako je aj nadpis môjho príspevku.Myslím si že náš šport je v prvom rade súťaž a keď súťaziť, tak to musí byť s každým pretekom ktorý holuby absolvujú. Predsa to nemôže byť o koeficientoch-tie získajú vždy v každom preteku.Tak ako napísal aj L.Zaťko že pre mnohých chovateľov je to demotivujúce nasádzať holuby a ako sa povie nehrať o nič. Už sa mi zdá že v oblasti budeme lietať ako v Maratón klube. Máme 7 DT a SDT, čo je takmer polovica z pretek.plánu.A čo chovatelia ktorí sa špecializujú na krátke a stredné trate?
Pozrel som pretekové plány až do roku 2013 a čuduj sa svete vtedy sme odleteli 11 KT a ST a 6 DT bez jedného preteku na koeficient.No v r.2014 už to začalo s koeficientami síce iba s tromi ale stále to bolo 10 KT+ST a 7 DT. Takže v tomto roku to treba zmeniť a holuby dávať na pretek preto aby súťažili. Aj u nás máme členov čo na pretek s koefic. ani nenasádzajú. Nekazme im radosť zo súťazenia a já navrhujem aby všetky H.Brody 2,3,a 4 boli zaradené ako normálne preteky.


Denný horoskop


Horoskop od Moneo.sk

Meniny

Meniny na web

Počasie


PortrétArchív

Kalendár
<< september >>
<< 2021 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Štatistiky

Online: 8
Celkom: 554145
Mesiac: 11920
Deň: 443